Über uns

Die Firma VIRT wurde 1998 gegründet. 

Unser Hauptschwerpunkt ist die CNC-Fräs- und –Drehtechnologie.

Angebot

Mit Hilfe unserer hochqualifizierten Mitarbeiter und modernsten Maschinen von DMG MORI sind wir in der Lage, mit höchster Präzision zu produzieren und die individuellsten Kundenwünsche zu erfüllen.

Letzte Aufträge

Referenzen

Nasze przedsiębiorstwo współpracuje z firma VIRT S.C. Kurowski A. Nosal D. od 2021 roku. Realizujemy usługę obróbki skrawaniem odlewów żeliwnych trafiających do Caterpillar Inc.

Wystawiane przez producenta certyfikaty oddają wiernie rzeczywisty stan wyrobów. Firma VIRT S.C jest solidnym i elastycznym partnerem dysponującym profesjonalna kadra. Oferowane w zakresie obróbki usługi odpowiadają europejskim normom i standardom jakościowym, czego dowodem jest brak jakichkolwiek reklamacji z naszej strony.

Nasze doświadczenie we współpracy z firma VIRT S.C. pozwala na wystawienie powyższego listu i polecenie tej firmy jako profesjonalnego, solidnego dostawce usług obróbki skrawaniem.

METALPOL, Grzegorz Skrzypek
„Firma VIRT wykonała dla nas precyzyjne tarcze aluminiowe o średnicach 100 mm i 150 mm. Elementy te pracują na wysokich obrotach, ale dzięki precyzyjnemu wykonaniu tarcze gwarantują bezpieczną i stabilną pracę. Wykonane części były najwyższej jakości i zgodne z naszymi wymaganiami. Z przyjemnością polecamy tę firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego, który dostarcza produkty najwyższej jakości.“ 
SIMATEK, Karol Sitek

Firma KOLSAM Sp. zoo. współpracuje z firma VIRT S.C. od ponad 10 lat.

Firma VIRT sumiennie i terminowo wywiązuje się ze wszystkich zamówień składanych przez KOLSAM Sp. z o.. a jej działania charakteryzują się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do powierzonych zadań. Produkty odpowiadają wymaganym normom i standardom jakościowym. Duże doświadczenie firmy i kwalifikacje pracowników przekładają się na efektywne i optymalne wykonywanie powierzonych zleceń. Współpraca pomiędzy oba firmami przebiega sprawnie i bezproblemowo.

W związku z powyższym Spółkę VIRT możemy polecić jako rzetelnego i kompetentnego partnera oraz jako specjalistę w swojej branży.

KOLSAM, Adam Kwaśniewski
„Potwierdzamy, że firma VIRT jest naszym stałym partnerem w zakresie obróbki CNC, a ich produkty są wykorzystywane w naszych urządzeniach z dużym zadowoleniem naszych klientów. Dostarczane nam części są wysokiej jakości, a wykonanie jest zgodnie z naszymi specyfikacjami i wymaganiami. Zawsze możemy liczyć na terminowe dostawy. Z przyjemnością możemy polecić firmę VIRT jako solidnego i niezawodnego kooperanta w zakresie obróbki CNC. Jesteśmy przekonani, że ich produkty i usługi spełnią również Państwa oczekiwania.“ 
PROMOTECH

Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne WREMGÓR Sp. z o.o., informuje ze firma VIRT S.C. wykonywała na zlecenie naszej firmy usługi obróbki. Przedmiotowe usługi były wykonane rzetelnie i terminowo zgodnie ze zleceniem.

WREMGÓR, Roman Kubaty